AB „VIAMATIKA“ dividendams skiria 1,7 mln. eurų

VIAMATIKA praėjusiais metais pardavimo pajamas padidino 5 proc. iki 5,748 mln. eurų, grynasis įmonės pelnas augo maždaug ketvirtadaliu, iki 1,487 mln. eurų. Dalis dividendų mokama iš ankstesnių metų nepaskirstyto pelno. Šiuo veiksmu bendrovė siekia visapusiško skaidrumo ir tinkamo valstybės – kaip vienintelio akcininko – interesų atstovavimo.

Pasak įmonės VIAMATIKA vadovo Artūro Paleko, labiausiai prie geresnių finansinių rodiklių prisidėjo išaugusios darbų apimtys ir įmonės atsinaujinimas.

„Per pandemiją darbų padaugėjo dėl papildomų valstybės asignavimų keliams. Tiesa, konkurencija rinkoje mažino paslaugų kainas, kai kuriose srityse jos sumažėjo 20 proc. ir daugiau. Tačiau darbų netrūko, be to pritraukėme naujų klientų ir užsakymų, o tai leido kompensuoti netekimus dėl mažėjančių paslaugų kainų“, – sako. A. Palekas.

Taip pat jis neabejoja, kad tokių rezultatų nebūtų pasiekta be veiklos efektyvinimo bei modernizacijos. „Atsinaujinimas įmonėje vyksta kelerius pastaruosius metus. Sudėtingą, iššūkių kupiną laikotarpį sutikome sustiprėję, modernizavę ne tik bendrovės valdymą, bet ir laboratoriją, jos įrangą, darbo priemones. Buvome ir toliau esame pasiruošę tinkamai rūpintis visuomenės interesais bei padėti rangovams kuo tiksliau ir geriau atlikti darbus“, – pabrėžia A. Palekas.