Vilnius (būstinė), Granito g. 3, 02241 Vilnius

fasadas-1024x687

Šiaulių skyrius, Kalno g. 28, 76360 Šiauliai

fasadas-siauliu-1024x768

Direktorius
Laikinai einantis direktoriaus pareigas
Mindaugas Petrauskas
+370 5 2644785
mindaugas.petrauskas@problematika.lt

 

Direktoriaus pavaduotojas
Darjušas Mučinis
+370 5 2644785
darjusas.mucinis@problematika.lt
Vyriausioji finansininkė
Nijolė Pečiulienė
+370 5 2644787
nijole.peciuliene@problematika.lt

Vadovas

Arvydas Juodis
+370 5 2644796
+370 5 2601991
arvydas.juodis@problematika.lt

Laboratorijos vadovas

Andrius Baltrušaitis
+370 5 2644783
andrius.baltrusaitis@problematika.lt

Asfalbetonio tyrimų skyriaus vadovas

Tomas Tijūnėlis
+370 5 2644790
tomas.tijunelis@problematika.lt

 


Bituminių medžiagų tyrimų skyriaus vadovė

Nijolė Radauskienė
+370 5 2644794
nijole.radauskiene@problematika.lt

L. e. Betono ir gruntų tyrimų skyriaus vadovo pareigas

Edvard Usel
+370 5 2644791
edvard.usel@problematika.lt

 


Kelio sankasos ir dangos tyrimų skyriaus vadovas

Tadas Saulis
+370 5 2644792
tadas.saulis@problematika.lt

Šiaulių skyriaus vadovas

Artūras Gasparavičius
+370 4 1520284
arturas.gasparavicius@problematika.lt

Vadovas

Kęstutis Razbadauskis
+370 5 2644797
kestutis.razbadauskis@problematika.lt

Ekspertas

Martynas Anikėnas
+370 5 2644797
martynas.anikenas@problematika.lt

Vadovas

Paulius Kytra
+370 5 2644789
paulius.kytra@problematika.lt

Budintis tel.

+370 5 2644788
servisas@problematika.lt

Vadovas

Robertas Skrockis
+370 41 520284
robertas.skrockis@problematika.lt
Informacija atnaujinta: 2018-05-22

Atsiliepimai

3 + 14 =

AB “Problematika”
Granito g. 3, 02241 Vilnius
Įmonės kodas 120721845
PVM kodas LT207218417
Darbo laikas:
I-IV 7.30 – 16.15
V 7.30 – 15.00
  +370 5 2644785